Tekirdağ - Milletvekili Genel Seçimi Sonuçları

Süleymanpaşa (İl Merkezi) Çorlu Çerkezköy Kapaklı Ergene Malkara Saray Hayrabolu Şarköy Muratlı Marmaraereğlisi

SÜLEYMANPAŞA
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam50.83418.2521.045 528 43.572 7.254 847 5.088 312 167 47
Ahmedikli3116153212
Ahmetçe10121382
Akçahalil374343821
Altınova2.71587965302.5935475875114163
Araphacı231334211
Aşağıkılıçlı862623
Avşar16118
Aydoğdu2.13677248353.744380677925151
Bahçelievler531225122786369334
Banarlı151924137327623
Barbaros1.27947922101.04621425282165
Bıyıkali5547237935413
Çanakçı15956211
Çınarlı4.5942.021132607.1311.02615569730252
Dedecik90348214
Değirmenaltı702189692875851003
Demirli58111357211
Doğrukaracamurat442524222
Ertuğrul1.0973548453890105663
Eskicami-Ortacami3.9781.46992512.9795306429129118
Evciler3130262
Ferhadanlı3309242205312921
Gazioğlu156323457311
Generli672011142
Gündoğdu-Turgut4.9481.723119614.4238529559427208
Gündüzlü104548114454316
Güveçli236351
Hacıköy27131112101
Husunlu6527211271621
Hürriyet8.3552.868147943.628845879203417
Işıklar1192647462131
İnecik22410541423321031
Karabezirgan501541411
Karacakılavuz8191681921.06368111011
Karaçalı71424316
Karadeniz558175931.3571442759182
Karaevli1094826517293
Karahalil234224311
Karahisarlı162273271
Karansıllı2414155
Kaşıkçı256703268102132
Kayı99261170132341
Kazandere753024491
Kılavuzlu11831231
Kınıklar3025273
Köseilyas126301139162221
Kumbağ80822111749268969632
Mahramlı16511152111
Naipköy10433414921255
Namık Kemal2558152110332492
Nusratfakı208326
Nusratlı543419711
Oğuzlu2021443
Ormanlı72241210
Ortaca1094429271101
Oruçbeyli49222143
Osmanlı7833111416111
Otmanlı4522116311
Selçuk15920271581
Semetli1062841469112
Seymenli33770511
Taşumurca241519821
Tatarlı24172211
Yağcı11128122762342
Yavuz2.54193235211.663290331021881
Yayabaşı181525721
Yazır412412632111
Yenice5249153711111
Yeniköy1161303611
Yukarıkılıçlı283476811
Yuva43448
Zafer1.63260732292.050254321301041
100. Yıl10.0913.508214926.2741.24510868429177

ÇORLU
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam69.913 20.168 1.205 604 49.383 10.644 987 11.031 38216377
Alipaşa3.17892269181.433356283761825
Cemaliye1.34146531172.1954083250416123
Cumhuriyet12117611491728041
Çobançeşme3.87789848422.26554148508241310
Deregündüzlü191411221
Esentepe4.5861.17372251.446355297823335
Hatip737237410506898185512
Havuzlar3.01457939291.818407436321312
Hıdırağa1.49649524232.1292874535393
Hürriyet2.72981848231.062276234571011
Kazımiye3.26794659271.826386255282054
Kemalettin2.44382382304.1718078997218132
Maksutlu34141942
Muhittin11.8973.5791731056.6231.6171261.480501513
Nusratiye2.9681.02899265.3731.00911188320284
Önerler857250118381102816332
Reşadiye9.3622.885175667.1661.6071491.099521614
Rumeli2.03967162221.64238832383764
Sarılar2075314293411
Seymen25991392283981511
Silahtarağa7970911.11218722111421
Şahpaz1577341722222331
Şeyhsinan12.1223.3951491036.3941.46813394547205
Türkgücü48944431333224241
Yenice481739123041717031
Zafer2.1545552310969194143341734

ÇERKEZKÖY
Mahalle AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI HDP HÜDA PAR VATAN BĞMSZ
Toplam36.155 11.199 802 24.914 7.485 851 194 11.058 153 15229
Bağlık3.722946911.67354682141.172820
Cumhuriyet720273141.428360367239482
Fatih3.6751.280871.6416271051068016162
Fevzi Paşa4.3631.4321003.1719719531890171911
Gazi Mustafa Kemalpaşa3.7511.435834.5931.376894558917174
Gazi Osman Paşa2.9321.206714.2951.21310931462719
İstasyon3.5711.178802.220769801663111163
Kızılpınar7.3361.4421382.972757123235.33855184
Veliköy2.1109306887827249723369
Yıldırım Beyazıt3.9751.077702.043594831082412103

KAPAKLI
Mahalle AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam28.751 7.520 646 18.980 5.901 532 168 4.404 103 81 15
Atatürk7.5481.7901513.5661.161126401.22922185
Bahçeağıl107103216851131  
Bahçelievler4.2331.1621201.77958270153489101
Cumhuriyet8.7942.3082004.4201.5841425269327273
Fatih1.358316313057413244424 
İnönü2.394680422.95092162222861241
İsmet Paşa1.589560403.40192365232911623
Karaağaç1.0132532127768143502451
Karlı51918651523111
Kazım Karabekir53014312269591 23113 
Mimar Sinan546158112455291276   
Pınarca37164125071421056337 
Uzunhacı44611766510    
Yanıkağıl17361268313442355  

ERGENE
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam15.841 4.790 255 130 13.216 2.709 244 3.064 95 52 17
Ahimehmet2827422862224211
Bakırca1678751183242 213
Cumhuriyet3831722152.0443043255395 
Esenler347771517531 44  
İğneler17229426511127   
Karamehmet3182685213622221 1
Kırkgöz4231162124351242221
Marmaracık9163581410734114810723 
Misinli51713216422971552  
Paşaköy73292 194 1   
Pınarbaşı370100451262413 3 
Sağlık3.16860441202.254438381.079248 
Ulaş1.3845552091.4313083360682
Vakıflar7881941574597385743 
Velimeşe2.27384650262.264630471931756
Yeşiltepe3.9681.07352302.6905626090819133
Yulaflı292761178203191  

MALKARA
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam14.660 5.387 293 113 12.849 2.177 223 466 154 88 8
Ahievren93465682421
Ahmetpaşa6618438811
Aksakal321787142
Alaybey18766114313241
Allıışık67233307121
Bağpınarı7960128611
Balabancık462127412162311431
Ballı174809499342121
Ballısüle10113972111
Batkın5118559213
Bayramtepe10035336462
Cami Atik3.4541.32870322.661545561511662
Çavuşköy139312892021
Çınaraltı2266262153123315
Çınarlıdere311813920312
Çimendere167201142511
Danişment1144935614111
Davuteli10228214341124
Deliller36167021
Demircili461211711
Dereköy172942111
Deveci1252743140253234
Develi1616115315213
Doğanköy11629426817121
Dolu18862681211124
Elmalı10354210012111
Emirali1871491811
Esendik203223
Evrenbey129762193212122
Gazibey1.2104452951.3192022139179
Gönence132283176422
Gözsüz27899631222621
Güneşli48111182
Hacıevhat1.73762734212.617331401591352
Hacısungur6441587351142
Halıç791411509331
Hasköy1451438411
Hemit221582272131233
Hereke6759162262
Izgar2403391429131
İbribey1375724142111
İbrice603145961
İshakça577249173
Kadıköy1454137517212
Kalaycı3361231
Karacagür77346219223
Karacahalil17297126715121
Karaiğdemir5128160922
Karamurat763112104101221
Kavakçeşme4624143321
Kermeyan7154213520122
Kırıkali6344205
Kiremitlik60242589
Kozyörük330241222461242625
Kuyucu1911911
Küçükhıdır77262421024
Kürtüllü194344707
Mestanlar301339719121
Müstecep4336211019311
Pirinççeşme1021714027
Sağlamtaş19320854866922581151
Sarıpolat136126111
Sarıyar6119275522
Sarnıç113613115123211
Sırtbey14181910
Şahin1162514862
Tekkeköy33121531313
Teteköy261611431411
Vakıfiğdemir8222141311
Yaylagöne36839345164101
Yaylaköy3913165911
Yeni66121418255486132082
Yenice2915311212
Yenidibek10871110181
Yılanlı95122128221
Yörücek442185912
Yörük110207241

SARAY
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam16.598 4.359 325 103 9.122 1.878 184 922 107 49 13
Ayaspaşa3.44085757211.5633443216512102
Ayvacık12746216417142
Bahçedere341221211112
Bahçeköy19645218211132
Beyazköy50717677230543714
Büyükyoncalı2.13362574182.7165126442231134
Çayla182551167161103
Çukuryurt832149732474932651
Demirler106292021
Edirköy1886012352
Göçerler3499681342411332
Güngörmez6191616616637415811
Kadıköy1454912478241
Karabürçek881313211
Kavacık73373164175
Kemalpaşa2.62570860161.1202962410584
Kurtdere20111313111522112
Küçükyoncalı8482361772094721042
Osmanlı82331349161
Pazarcık1.00017617662911214617
Sefaalan4598193326393344
Sinanlı6715501731
Sofular10619343111111
Yeni2.0725393271.0892162457832
Yuvalı11929215010221

HAYRABOLU
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam9.570 3.717 132 101 6.961 932 114 212 82 64 8
Ataköy662274851
Avluobası45162186
Aydınevler8763451782.0491183625126
Aydınlar1165551921511112
Bayramşah1513244111
Buzağcı6513343341
Büyükkarakarlı14865127032411
Cambazdere67251335133
Canhıdır402311771
Çene111574656111
Çerkezmüsellim91723712105117089412
Çıkrıkçı64821156131
Dambaslar10057160215
Danişment139701138102113
Delibedir821911301321
Duğcalı22591
Emiryakup4342511028221
Fahrioğlu17141631
Hacıllı14711
Hasköy696915625111
Hedeyli142392378111
Hisar1.03839615951594122797
İlyas2.16678023251.02725618381291
İsmailli311411432
Kabahöyük17534129133
Kadriye130422528121
Kahya56623946586636749
Kandamış6319222881
Karababa3140213210121
Karabürçek7019319311
Karakavak865423376
Karayahşi683713132
Kemallar46401461521
Kılıçlar6410214
Kurtdere43243652
Kutlugün105501234101321
Küçükkarakarlı4421822
Lahana319124458115393
Muzruplu227312
Örey572111177221
Övenler4826296311
Parmaksız32121821
Soylu135461601232411
Subaşı12668390112312
Susuzmüsellim1052126421
Şalgamlı515116410302305511
Tatarlı8448335812
Temrezli894515241413
Umurbey582335411
Umurçu30243210111
Yörgüç54335231
Yörükler32143091

ŞARKÖY
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam11.026 2.412 119 84 6.861 1.126 145 932 91 39 4
Aşağıkalamış105143377132
Beyoğlu5011169111233
Bulgur3365217
Camikebir1.1983131191.389203292412293
Cumhuriyet2.57246825101.16720220260172
Çengelli30546611
Çınarlı183413212618241
Eriklice510822816626614411
Gaziköy173402273202821
Gölcük87162127171
Güzelköy5412461111
Hoşköy582129101408287131
İğdebağları1503349262121
İshaklı25912652
İstiklal2.96967525281.53631344244202
Kızılcaterzi25539121571341321
Kirazlı893111729111
Kocaali23241212452
Mursallı743725412211
Mürefte1.036162111343175116134
Palamut2027
Sofuköy22712431
Şenköy356139231
Tepeköy10517418417511
Uçmakdere105162125714
Ulaman631511410131
Yayaağaç115232596122
Yayaköy621416381
Yeniköy18611862126142432
Yörgüç55401901813
Yukarıkalamış6071357382

MURATLI
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam9.694 2.418 125 82 5.161 1.125 108 595 55 32 6
Arzulu1534514014122
Aşağısevindikli321113823054510212
Aydınköy1825119321
Balabanlı140241243721
Ballıhoca1727268234381
Çevrimkaya448183
Fatih1.5843582514767189119575
Hanoğlu581812851
İnanlı171533932434111
İstiklal Kurtpınar2.34554825111.175273221721072
Kazım Dirik Turan1.2282982881.001146211031141
Kepenekli65131122141
Kırkkepenekli2428531213222632
Muradiye2.24057916331.22529931171153
Müsellim5071621
Yavaşça341518111
Yeşilsırt3951013568182112
Yukarısevindikli205603310924251
Yukarısırt322103
Yurtbekler33141411

MARMARAEREĞLİSİ
Mahalle CHP İYİ PARTİ SAADET MİLLET İTTİFAKI AK PARTİ MHP CUMHUR İTTİFAKI HDP VATAN HÜDA PAR BĞMSZ
Toplam6.266 1.665 107 57 4.708 1.084 85 2.111 54 16 5
Bahçelievler1.20035120121.09131621485113
Cedit Ali Paşa575187128425137511211
Çeşmeli28744213510415
Dereağzı55410011755081142771
Kamaradere2217011319252710541
Mustafa Kemal Paşa3067142128272211
Sultanköy531151123503894300521
Türkmenli16521531612
Yakuplu83393511051
Yeniçiftlik2.34463132211.680346287793364

 

İTTİFAK oyları, seçim pusulasında ittifak kutularında birden fazla partiye verilen oyları göstermektedir.

Parti sıralamaları, seçim bölgesinden alınan toplam oy sayılarına göre yapılmıştır.

Bilgiler Yüksek Seçim Kurulu'ndan alınmış olup 2018 Milletvekili Genel Seçimi sonuçları verilerinden oluşmaktadır.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak çerez kullanımına izin vermiş olmaktasınız.
Daha fazla bilgi Kapat