Hayrabolu Otogarı Hayrabolu Otogarı'ya ulaşmanın en kolay yolu, İstanbul Esenler Otogarından ilçeye direk otobüs seferleridir. Buradan Hayrabolu Otogarı'ya sefer yapan Hayrabolu Otogarı Seyahat, Kesebirler Turizm, İstanbul Seyahat ve Metro Turizm firmalarını kullanabilirsiniz.

Özel araçla İstanbul'dan Hayrabolu Otogarı'ya ulaşım için, E80 otoyolu Mahmutbey gişelerinden Lüleburgaz'a 1,5 saatte ulaşmak mümkündür. Lüleburgaz çıkışından sonra D100 karayolundan Lüleburgaz'a ulaşırsınız. Edirne yönüne ilerlerken Hayrabolu Otogarı tabelasından sola dönüp Alpullu üzerinden ilçeye ulaşabilirsiniz.

Hayrabolu Otogarı Bir diğer ulaşım alternatifi de İstanbul Halkalı'dan tren iledir. Her gün Halkalı'dan kalkan iki tren ile (Kapıkule ve Uzunköprü Ekspresleri) Alpullu'ya, buradan da 19 km uzaklıktaki Hayrabolu Otogarı'ya minibüsle 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Hayrabolu Otogarı'ya Tekirdağ'dan aktarma da yaparak ulaşabilirsiniz. İstanbul - Tekirdağ arası 132 km.dir. (2 saat) Tekirdağ il merkezinden Hayrabolu Otogarı 52 km. uzaklıktadır. Tekirdağ-Hayrabolu Otogarı arası saat başı karşılıklı minibüslerle ulaşım mümkündür. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Bursa, Ankara, İzmir gibi il merkezlerinden Lüleburgaz ve Tekirdağ aktarmalı olarak Hayrabolu Otogarı'ya her zaman ulaşmak mümkündür.

Tekirdağ ilinin kuzey batısında olan Hayrabolu Otogarı, Tekirdağ'a 54 km, İstanbul'a 200 km. uzaklıktadır. Alpulu demiryoluna ise uzaklığı 19 km.dir. Aynı yolun uzantısı D-100 karayoluna ulaşır.

Hayrabolu Otogarı Hayrabolu Otogarı Hayrabolu Otogarı

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak çerez kullanımına izin vermiş olmaktasınız.