LüleburgazLüleburgaz Kırklareli’ye (63) km uzaklıktadır. D-100 Karayolu ilçe merkezinden geçmektedir. Ayrıca TEM Otoyolu da ilçenin (3) km kuzeyinden geçmekte olup, ilçe sınırları içindeki uzunluğu (58) km dir. Otoyol hariç ilçe hudutlarında 92 km karayolu mevcuttur.

Lüleburgaz’ın komşu ilçeler ile olan uzaklıklarına gelince, Lüleburgaz-Babaeski (22) Km, Lüleburgaz-Pınarhisar (30) km, Lüleburgaz-Çorlu (46)km, Lüleburgaz-Muratlı (35) Km, Lüleburgaz-Vize (55) km ve Lüleburgaz-Saray(60) Km. dir. İlçenin İstanbul’a uzaklığı ile (150) km dir.

İlçenin tüm köyleri ile yol bağlantısı mevcuttur. Köy yolları (201) km asfalt,(162) stabilize, (17)km tesviyeli yol olup, İlçe Köy yolları yol ağı (380) km dir.

Lüleburgaz genelini kapsayan kentiçi ulaşımı güçlendirmek, ulaşım ağını rahatlatmak, kentteki ulaşım sorununu çözerek sağlıklaştırmak amacı ile “Lüleburgaz Ulaşım Master Planı” yapımı çalışmalarına başlanmıştır.


Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak çerez kullanımına izin vermiş olmaktasınız.